ביטוח חובה

-

אל תפספסו! השקיעו דקה מזמנכם ובדקו עכשיו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם ותוכלו לחסוך כמה מאות שקלים בביטוח החובה שלכם.

ביטוח חובה

ביטוח חובה הינו ביטוח אשר המדינה מחייבת שיהיה בכל רכב בישראל(למעט רכב מושבת), כאשר בשעת נסיעה על הביטוח להתאים לסטאטוס הנהג, מבחינת הגיל, וותק בכביש, סוג הנסיעה(בתשלום או ללא תשלום, ציבורי או עבודה), וכמובן להתאים לסוג הרכב(שנה, נפח מנוע, שם יצרן ודגם).

הידעת?

עלות של ביטוח חובה איננה שווה בכל החברות והסוכנים, לעיתים קיים פער משמעותי בין החברות, כשמבחינת החוק והתמורה לתשלום אין הבדל כלל, אז למה לשלם יותר?

באמצעות מערכת חכמה לקבלת הצעת מחיר משתלמת על פי נתוני הרכב והנהג תוכלו לגלות היכן עליכם לעשות ביטוח חובה על מנת לחסוך מעצמכם את הוצאה המיותרת.

בעבר ביטוח חובה היה מושג מעורפל, התמחור שלא היה נקבע מבחינת בעל הפוליסה כמעט בצורה שרירותית בכל שנה מקבלים מחיר אחר רק על פי המה שסוכן הביטוח אמר, לא היו כל אפשרויות בדיקה מסודרות, מאגרי מידע לנתונים אובייקטיבים, המידע היה מתקבל כתורה משמיים, היום אנו יודעים שהמצב לא צריך להישאר כזה. מאות ואלפי אנשים כבר הבינו שניתן ואף מומלץ לבדוק את עלותו של ביטוח חובה בכמה חברות, ואם אפשר לעשות זאת באמצעות מערכת איכותית שתבצע את הבדיקה בשבילנו –  הכי טוב!

אזהרה:

רכב הנוסע ללא ביטוח חובה, עובר על עבירת תנועה, שמשמעותה היא שהוא אינו מכוסה כלכלית במקרים של פגיעה בגוף של אדם אחר, ברכב או הולך רגל. מיותר לציין את גובה הפיצוי בתביעה משפטית על נזקים פיזיים ואף נפשיים במקרה של תאונה. יש לכם ביטוח לא בתוקף? הביטוח שלכם עומד לפוג בקרוב? זה לא סובל דיחוי. היכנסו עכשיו למערכת השוואת מחירים, בדקו את הצעות המחיר המצויות בשוק, ובחרו בהצעת המחיר המשתלמת ביותר.

למה אצלנו?

רק אצלנו תקבלו בדיקה מדויקת לפי נתוני הרכב שלכם יחד עם ניתוח מלא של כל הצעות המחיר הקיימות היום בשוק, ותוכלו ליהנות ממחיר משתלם באמת.

  השוואת ביטוח מקיף לרכב   הקדמה בנושא השוואת ביטוח מקיף לרכב   כדי להבין מה זה ביטוח מקיף לרכב ..

  השוואת ביטוח מקיף   הקדמה בנושא השוואת ביטוח מקיף   ביטוחי רכב מהווים את אחד מסוגי הביטוחים הפופולאריים. בין ..

  ביטוח מקיף מחירים אחד הדברים שכל בעל רכב שואל את עצמו, הוא איפה הכי שווה לי לעשות את ביטוח ..

  ביטוח רכב מקיף ביטוח רכב מקיף/ הקדמה בנושא ביטוחים באופן כללי: ביטוחי רכב מהווים סוג בולט מאד של ביטוח. ..

  ביטוח מקיף לרכב מה זה ביטוח מקיף רכב ? ביטוח רכב נועד לכסות מקרים של נזק או פגיעה ברכוש ..