ביטוח מקיף

-

אל תהיה פרייאר, לא עושים ביטוח מקיף לפני שבודקים!
היום כולם יודעים, קיימים פערים משמעותיים ביותר בין החברות, בואו לקבל הצעת מחיר בקלות ובמהירות ותיהנו מהצעת המחיר הזולה ביותר, אין טעם לשלם יותר.

לחסוך.לחסוך. לחסוך

בעידן של חרמות נגד חברות ענק, הוזלת מוצרים עד כדי הפסד והצלחה מסחררת של העם מול תאגידי ענק, זה הזמן שלכם הלקוחות הקטנים להרוויח את הנתח שלכם בעוגת ההצלחה החברתית, חסכון ענק של כמה מאות שקלים בביטוח השנתי שלכם. באמצעות המערכת שלנו תקבל הצעת מחיר זולה משמעותית הרבה  יותר ממה שחשבתם שאפשר להוזיל על ידי שיחה פשוטה עם הסוכן שלכם. מעתה, אתם שולטים במחיר, וחוסכים לעצמכם הוצאות  מיותרות.

ביטוח מקיף – מהו ?

ביטוח מקיף הינו ביטוח שנועד למנוע מכם הוצאות בלתי צפויות על הרכב שלא מתוך תקלה מכנית. קיבלתם מכה ברכב? עשיתם רוורס לא טוב? פגעו בכם בחניה וברחו? והכי גרוע: הרכב שלכם נגנב? אין צורך להיבהל בזכות ביטוח מקיף תוכלו לקבל פיצוי מלא או בהשתתפות עצמית מינימאלית (תלוי בסוג הפוליסה). וכמה זה עולה לכם? בדרך כלל מדובר על תוספת של כאלף שקלים לביטוח צד ג' שכמעט כולם עושים ממילא ( בעיקר מי שלא עומד בדרישות של ביטוח מקיף), אך כמובן הוצאת של כאלף ₪ בשנה לא משתווה כלל לקניית רכב חדש כתוצאה מגנבה או טוטל לוסט של הרכב.

איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

כפי שאמרנו עלות של ביטוח מקיף היא עוד כאלף ₪ מביטוח צד ג', תלוי בסוג הרכב, השאלה המשמעותית היא כמה יותר? האם 600 ₪ יותר או שמא 1500 ₪ יותר…
ברור שרכבים יקרים, עשויים להציג פעמים רבות הפרשים גבוהים בין החברות, הרבה יותר מאשר כמה מאות שקלים.
זה הזמן שלכם לבדוק בקלות וללא כל ידע מיוחד, היכנסו, רשמו את פרטי הרכב ואת הפרטים שלכם וגלו מי החברה שתספק לכם את פוליסת ביטוח מקיף הזולה והמשתלמת ביותר.

הבדיקה מתבצעת ללא כל התחייבות לרכישה, לאחר קבלת הצעת המחיר תוכלו להחליט האם אתם רוצים להתקדם להזמנת ביטוח מקיף מהחברה ומאיזה חברה.

  השוואת ביטוח מקיף לרכב   הקדמה בנושא השוואת ביטוח מקיף לרכב   כדי להבין מה זה ביטוח מקיף לרכב ..

  השוואת ביטוח מקיף   הקדמה בנושא השוואת ביטוח מקיף   ביטוחי רכב מהווים את אחד מסוגי הביטוחים הפופולאריים. בין ..

  ביטוח מקיף מחירים אחד הדברים שכל בעל רכב שואל את עצמו, הוא איפה הכי שווה לי לעשות את ביטוח ..

  ביטוח רכב מקיף ביטוח רכב מקיף/ הקדמה בנושא ביטוחים באופן כללי: ביטוחי רכב מהווים סוג בולט מאד של ביטוח. ..

  ביטוח מקיף לרכב מה זה ביטוח מקיף רכב ? ביטוח רכב נועד לכסות מקרים של נזק או פגיעה ברכוש ..